Kripto HaberleriBitcoinDataTrek: Bir kripto para küresel para birimi olabilir

DataTrek: Bir kripto para küresel para birimi olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

DataTrek isimli araştırma şirketi tarafından yapılan araştırmaya göre bir süre sonra belirli bir kripto para birimi dünyanın en fazla kullandığı global para birimi haline gelebilir. İddialar, kripto para biriminin hangisi olacağı konusunda kararsızlık içeriyor olsa da Bitcoin dışında olan bir kripto para biriminin de farklı bir kripto para birimi olabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto para birimleri konusunda yapılan açıklamada DataTrek araştırmasında dünyanın aynı anda belirli bir kripto para birimini kullanabilecek olduğu, bu kripto paranın da BTC dışında olan bir kripto para birimi olabilecek olduğu açıklandı.

İddialar Çok Fazla

DataTrek araştırmasın sonuçları ne kadar doğru olur, ne kadar insan bu konuda bilgi sahibi bilinmez ancak yakın gelecekte kripto paraların dünyaya hakim olabilecek olduğunu doğrulayan gelişmeler olarak gösterilebilir. Zira bugüne kadar onlarca iddia ortaya atılmasına rağmen kripto paralar konusunda ciddi bir bilgi birikimi ve ciddi bir beklenti olsa bile hiçbir kripto paranın dünyaya hakim olabilecek olduğu bilgisi paylaşılmamıştı. İddialar bunlarla da sınırlı değil iken, yatırımcılarında hangi kripto paranın bir numara olacağını merak etmesi bir o kadar doğal.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları