Haberler

Delta: Hindistan’a Giriyoruz!

Delta isimli kripto para birimi borsası aldığı fonların bir kısmını Hindistan pazarında değerlendireceklerini duyurdu.

Kripto para birimi türev borsası Delta’dan yapılan resmî açıklamada şirketin bundan sonraki yeni adımının Hindistan pazarına girmek olacağı açıklandı. Yapılan açıklamada, kısa süre içerisinde binlerce insanın Hindistan pazarında kripto para birimlerine ilgi gösterdiği, ülkenin pazarının büyük bir pazar olduğundan söz edildi. Ancak bir süre önce Hindistan yönetimi yasaklar uygulamaya başladığında ülkede çok ciddi bir kriz yaşanmasından sonra bugüne kadar hiçbir şirket Hindistan’a girmek konusunda hiçbir adım atmamıştı.

Kısa süre içerisinde Delta’nın ülke pazarında aktif faaliyetler göstermesi beklenirken, özellikle de uzun vadede bunun nasıl sonuçlarının olabileceği merak konusu oldu. Kısa vadede özellikle Hindistan’da hizmet sunan birçok kripto para borsası yasaklar süresinde milyonlarca dolar zarar ederek ülkeden çıkmaya karar vermişlerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu