Altcoin

Depo Çalışanı Bu Kripto Para Sayesinde Milyoner Oldu!

35 yaşındaki depo çalışanı, SHIB ile milyoner oldu.

Kripto para piyasası birçok yatırımcı tarafından kısa sürede zengin olma hayallerinin mümkün olduğu yer olarak görülüyor. Bu sebeple aslında bir zamanlar “shitcoin” olarak anılan hiçbir amaca sahip olmayan projeler, kısa sürede ciddi yatırımlar alabilmekte.

İlk başta bu statüde görülen ancak zamanla en değerli kripto paralar arasına yükselen Shiba Inu ise insanların nasıl kısa sürede zengin olabileceğini canlı canlı gösterdi.

Rob, Artık SHIB Milyoneri

35 yaşındaki bir süpermarket depo çalışanı olan Rob, oldukça küçük bir yatırım yapmasına rağmen SHIB sayesinde milyoner olmayı başardı.

SHIB fiyatı şubat ayından mayıs ayına kadar olan sürede 1.200 kat yükselmeyi başadı ve Rob da o tarihlerde yaptığı yatırımının 500.000 dolarlık kısmını sattı.

Son 6 ay içerisinde %680 fiyat artışı yaşayan SHIB, son haftalarda değer kaybetse de Rob’u yarım milyon dolarlık bir servete ulaştırdı. SHIB yatırımını sattıktan ve bunun fiyatı arttıktan sonra “çok ağladığını” belirten Rob, buna rağmen yılda 68.000 dolarlık maaştan sonra yarım milyon dolara sahip olmanın büyük bir değişim olduğunu vurguladı.

ROB’un yatırımı hem SHIB hem de SHIB ekosisteminin parçası olan LEASH odaklıydı. SHIB artışından sonra elindeki LEASH’leri tutan Rob, buradan gelen yükseliş ile ise milyoner olmayı başardı.

Rob’un mevcut servetinin ne kadar olduğu şu an için açıklanmasa da artık onun milyoner bir depo çalışanı olduğu biliniyor.

Bu gibi haberler son zamanlarda SHIB tarzı coinler için çokça görülse de aslında bu yolla zengin olanların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. SHIB gibi yükselen ürünlere önceden yatırım yapanlar kazanırken, yükseldikten sonra yatırım yapanlar genellikle ciddi zararlar ile karşı karşıya kalıyor. Bu sebeple yükselmiş ürünlere yatırım yaparken son derece dikkatli olmak ve eğer yatırım yapılacaksa sermayenin ufak bir kısmıyla işlem yapmak öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu