binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Balina, Son Haftaların En Çok Konuşulan Altcoininden Bybit'te Yüklü Satış Yapmış...

Dev Balina, Son Haftaların En Çok Konuşulan Altcoininden Bybit’te Yüklü Satış Yapmış Olabilir!

Onchain verilerine göre büyük bir kripto para balinası, yüklü miktarda altcoini satmak üzere Bybit'e göndermiş olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Onchain verilerine göre büyük bir kripto para balinası, kısa bir süre önce Binance üzerinde listelenen bir altcoinde yüklü satış yapmış olabilir.

Veriler, 0x58FD kısa cüzdan adresli bir hesabın 14.53 milyon adet Ethena’yı (ENA) dakikalar önce Bybit’e transfer ettiğini gösteriyor. Söz konusu miktar bu yazının yazıldığı anlarda 12.54 milyon dolara tekabül ediyor.

Balina cüzdan bu miktardaki ENA tokenini, geliştirici şirket Ethena Labs’ten 1 Nisan tarihinde satın almıştı.

Balina cüzdanın merkezi bir kripto para borsasına token taşıması yüksek ihtimal ile satış anlamına gelse de balinanın gerçekten bu tokenleri satıp satmadığını tam olarak tespit etmek mümkün değil.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti, Grayscale'in Ethereum Vadeli İşlemler ETF'sini Geri Çekmesinin Asıl Gizli Nedenini Açıkladı

Binance’in Launchpool projelerinden biri olan ENA, kısa bir süre önce piyasaya sürülmüş ve büyük ses getirmişti. Ethena, USDe adında bir stablecoine sahip ve vaat ettiği yüksek faiz getirisi sebebiyle iflas eden 40 milyar dolarlık kripto para ekosistemi Terra’ya benzetiliyor. Bununla birlikte geliştiriciler, kendilerinin Terra’nın sistemi ile herhangi bir bağlantılarının olmadığını iddia ediyor.

ENA fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatte %3.78 değer kaybetmiş durumda ve 0.87 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail