coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaDev Bitcoin Borsası Singapur'dan Lisans Aldığını Duyurdu!

Dev Bitcoin Borsası Singapur’dan Lisans Aldığını Duyurdu!

Güney Koreli kripto para borsası, bugün yerel kuruluşu aracılığıyla Singapur Para Otoritesi'nden (MAS) prensip onayı aldığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Koreli kripto para borsası Upbit, bugün yerel kuruluşu aracılığıyla Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) prensip onayı aldığını duyurdu.

Upbit, Singapur’da Büyük Ödeme Kuruluşu Lisansı İçin Prensip Onayı Aldı

Bu, Upbit Singapore Pte. için Büyük Ödeme Kurumu (MPI) lisansı alma yolunda önemli bir adımı işaret ediyor.

İlk onay, Upbit’in tam lisansı beklerken ilgili hizmetleri sunmaya devam etmesine olanak tanıyor.

Upbit Singapur’un kurucusu ve CEO’su Alex Kim, “2018’den bu yana, Asya’nın önde gelen finans merkezi Singapur’da sağlam bir dijital varlık işi için sağlam temeller inşa ediyoruz” diyerek heyecanını dile getirdi.

İlgili Haber  Binance BNB Yakımlarına Devam Ediyor! 25. Yakım Verileri Açıklandı!

Kim ayrıca, Singapur’un dijital varlık inovasyonundaki önemli konumu göz önüne alındığında, MAS’tan gelen bu onayın stratejik önemini vurguladı.

“Küresel güç merkezimiz olan Singapur, bireysel, kurumsal ve altyapı odaklı işletmeler için yeni yeteneklerin kilidini açıyor” diye ekledi.

Kripto para alanındaki bir başka büyük oyuncu olan Coinbase, yaklaşık bir yıl süren prensip onayının ardından kısa süre önce tam MPI lisansını almıştı.

Haziran ayında Circle da, bağlı kuruluşu Circle Internet Singapore’un dijital ödeme token hizmetlerinin yanı sıra Singapur içinde sınır ötesi ve yurt içi para transferi hizmetleri sunmasına olanak tanıyan bir MPI lisansı aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail