BorsaHaberler

Dev borsa Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasına Gidiyor: 7 Saat Erişim Yok

Bitfinex planlı bakım çalışması yapacak.

Altcoinler için henüz bu etki başlamasa da Bitcoin üzerindeki ciddi artışlardan sonra BTC rallisi başlamış durumda. BTC‘ye karşı olan talep her geçen gün artıyor ve Bitcoin’in yükselmesi ile beraber piyasada yeni yatırımcılarda kendini göstermeye başlıyor.

Tam da bu ciddi ralli ortamında Bitfinex borsası bakım çalışmasına gidiyor. 20 Haziran tarihinde duyurduğu planlı bakım çalışmasına bugün başlayacak olan borsa 11.45 itibarı ile 7 saat boyunca kapalı kalacak.

7 saat boyunca borsa üzerinden hiçbir alım, satım, çekme ve yatırma işlemleri gerçekleşemeyecek. Bitfinex’e bakıldığı zaman ise en büyük kripto para borsalarından birisi olduğunu ve günlük işlem hacminin 1 milyar dolar seviyelerine yakın şekilde hareket ettiğini görebiliyoruz. Bakım çalışmasının azda olsa fiyata etki edeceği öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu