HaberlerKripto Para

Dev İtalyan Bankası: Gelecek Yıl Kripto Hizmetleri Sunmaya Başlayacağız!

Banca Generali'den kripto para hizmetleri hakkında açıklama.

İtalyan varlık yönetimi odaklı Banca Generali bankasının bir sözcüsü basına yaptığı açıklamada 2021 yılında kripto para hizmetleri sunmaya başlayacaklarını doğruladı. Bankanın sözcüsü, 2021 yılında kripto para borsası olarak hizmet vermeyi şimdiden düşünmediklerini ancak Conito ile yaptıkları çalışma sonrasında 2021 yılında cüzdan ve benzer hizmetler sunmayı düşündüklerini açıkladı.

Kripto para birimi borsası olarak hizmet sunması öncesinde bazı çeşitli kripto para hizmetleri sunması beklenen bankanın bu konuda kısıtlı olarak başlatacak olduğu hizmetlerinin zaman içerisinde artması ve diğer bankalara da örnek olması bekleniyor.

Kripto para hizmetleri sunmasının önünde engel olmayan bankanın, PayPal ve diğer büyük ödeme devlerinin sunduğu gibi kripto para birimi ödeme sağlayıcısı hizmeti sunması da bekleniyor. Özellikle 2021 yılında birçok borsadan bu gibi hamleler görmemiz son derece olası.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu