HaberlerXRP

Dev Ripple (XRP) Transferleri Dikkat Çekti

XRP balinaları piyasaların hareketlenmesine yol açtı.

Bugün erken saatlerde yarım saat ara ile gerçekleşen dev XRP aktarımları piyasaları hareketlendirdi. Whale Alert tarafından Twitter’da paylaşılan transferlerin ilki Güney Koreli kripto para borsası Bithumb tarafından gerçekleştirildi. Söz konusu transfer 7.3 milyon dolar değerindeki 29,000,000 XRP ile yapıldı.

İkinci aktarım ise bilinmeyen bir cüzdandan Bybit borsasına yapıldı. 17.2 milyon dolar değerindeki 68,490,648 XRP ile gerçekleşen transferin birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı.

Söz konusu yüklü transferler sonrasında yaşanan kısa soluklu XRP hareketlenmesinin sebebinin belli olmayan aktarımlarla alakalı olabileceği düşünülüyor. Birçoklarına göre balinalar satış değil, sadece aktarım yapmakla yetiniyor ve fiyatların daha da yükselmesini bekliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu