Kripto Para

Dev Şirketler Kripto Paradan Uzak Durmaya Devam Ediyor

Büyük şirketlerin kripto para birimi yatırımlarından uzak durduğu belirtiliyor.

Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının arasına yeni kişiler eklenmiyor olması, yatırımcı sayısının giderek daha fazla mevcut yatırımcılar arasında değişmesi akıllarda soru işaretlerine sebep oluyor. Bitcoin yatırımcısı şirketlerin sayısı son dönemde az iken, araştırmacılar bu durumun kısa vadede tersi yönde değişmeyecek olduğuna işaret ediyor.

Bitcoin yatırımcısı olmak isteyen kurumsal şirket sahibi kimselerin sayısı oldukça az iken, şirket yöneticilerinin büyük oranda alımlardan uzak durmak konusunda istekli olduklarına değiniliyor.

Kurumsal yatırımcı sayısında yaşanan dengesizliğin birkaç yıl içerisinde değişimi beklense bile, yatırımcılar kurumsal yatırımcıların kripto para piyasasından uzak durmasını kötü olarak düşünüyorlar ve bu sebeple yeni yatırımcılar piyasaya girmek konusunda son derece çekingen davranmaya devam ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu