Haberler

Dev Televizyon Kanallarında “Bitcoin” Reklamı!

Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert'ten açıklama.

Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, Grayscale tarafından ABD’nin en büyük televizyon kanallarına reklamlar verildiğini ve bundan sonrası için Grayscale reklamları ile Bitcoin’in ABD’nin CNBC gibi büyük televizyon kanallarında görülebileceğini açıkladı. ABD’de televizyonlarda bugüne kadar aralıklarla kripto paraları ilgilendiren reklamlar yayınlanmıştı. Ancak büyük televizyon kanallarında yüksek reklam maliyetleri nedeniyle çok sayıda şirket ve isim tarafından bu tür reklamlar yer almamıştı.

Grayscale bunu ilk kez büyük televizyon kanallarına taşıyacaklarını açıklarken kısa süre içerisinde Bitcoin reklamlarının Amerikan halkında nasıl karşılık bulacağı merakla bekleniyor.

Amerikan yetkililerin kripto para konusunda halkı uyarmadığı ve halkın kendi tercihine bıraktıkları bu konuda yatırım yapana herhangi bir engelleme veya önlem uyarısında bulunmadıkları biliniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu