coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaDev Yatırım Şirketi, Bir Yıldır Topladığı Coinbase Hisselerini İlk Kez Satmaya Başladı!

Dev Yatırım Şirketi, Bir Yıldır Topladığı Coinbase Hisselerini İlk Kez Satmaya Başladı!

Coinbase'in dördüncü en büyük sahibi olan şirket, Haziran ayına kadar yaklaşık 11 ay boyunca fiyat düşüşlerinde hisse senedi satın alıyordu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cathie Wood’un Ark Investment Management şirketi neredeyse bir yıldır topladığı Coinbase hisselerini Salı günü ilk kez satmaya başladı. Ark Innovation ETF Salı günü 135.152 adet Coinbase hissesi sattı.

Wood’un Firması Temmuz 2022’den Bu Yana Düşüşlerde Coinbase’i Hissesi Satın Alıyordu

Ark Investment Management LLC verilerine göre, Wood’un amiral gemisi Ark Innovation ETF Salı günü kripto para borsası operatörünün 135.152 hissesini satarak 26 Temmuz’dan bu yana ilk hisse satışını gerçekleştirdi.

Ark, Coinbase’in dördüncü en büyük sahibi ve Haziran ayına kadar yaklaşık 11 ay boyunca fiyat düşüşlerinde hisse senedi satın alıyordu.

ABD’nin sektöre yönelik düzenleyici baskısı, Sam Bankman-Fried’in imparatorluğunun çöküşü ve bir dizi iflas gibi sorunların tetiklediği kripto piyasası dalgalanması sırasında hissesini artırmaya devam etti.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Ark, Coinbase’deki hisselerini, Chicago Board Options Exchange’in bir Bitcoin ETF’sinin potansiyel ABD onayına ilişkin iyimserliğe katkıda bulunan bir dosyalamasının ardından hisse senedinin %9,8 oranında yükseldiği bir günde azalttı.

Wood’un fonu büyük bir hissedar olarak kalmaya devam ederken, hissesini azaltması diğer yatırımcılara hissenin bu yılki rallisinden sonra bir miktar kar elde etme olasılığını işaret edebilir.

Coinbase, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan bir davayla karşı karşıya kalsa da, kripto para bağlantılı hisse senetlerinin daha geniş bir sıçramasına paralel olarak bu yıl %150’den fazla yükseldi. Geçen yıl %86 değer kaybetmişti.

Wood’un amiral gemisi fonu bu yıl, Nasdaq 100 Endeksi’ndeki %38’lik ve S&P 500’deki %16’lık artışa kıyasla %51 yükseldi. Ark Innovation ETF ise geçen yıl %67 düşüş gösterdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail