Haberler

DeVere Group CEO’su: Piyasa 50 kat büyüyecek

DeVere Group CEO’su Nigel Green, kripto paraların gelecek 10 yıl sonrasında 50 kat büyümüş olacak olduğunu ve çok iyi sonuçlar elde edilecek olduğunu açıkladı.

Büyüme oranlarının yükselecek olduğunu ve çok iyi sonuçlar elde edilebilecek olduğunu açıklayan Green, 10 yıl sonrasında 50 kat büyüyecek olan kripto paraların piyasa hacminin ise 20 trilyon dolar seviyesine kadar yükselecek olduğunun açıklamasında bulundu.

Kripto paraların kullanımı giderek daha fazla artacak ve bu artan etkiler sayesinde kripto para sahibi insan sayısı bir o kadar fazla artacak. Gelecek 10 yıl içerisinde kripto paralarda yaşanacak olan artış ve büyümeler sayesinde piyasa hacmi 20 trilyon dolar ve seviyesine yükselecek. Bunun yanında kripto para birimi fiyatlarında ciddi seviyelerde artışlar olacak ki bu artışların oranını bilebilmek mümkün değil. Benim herkesin fikrine ve gelecek beklentisine bir saygım var, benim düşüncem ise böyle. – DeVere Group CEO’su Nigel Green

XRP birinci olacak

XRP’nin en büyük kripto para birimi olabilecek olduğunu ve bunun için birkaç yıl geçmesi gerektiğine değinen Nigel Green, yatırımcıların kararlarının ise karışılamayacak kadar önemli olan kararlar olduğunu ve bunun için öneriler ve tavsiyeler yerine yatırımcıların kendisinin karar vermesi gerektiğini açıkladı.

Bana kalırsa gelecekte en büyük kripto para birimi hangisi olur? Diye soracak olursanız benim yanıtım XRP’de yana olacaktır. Bunun nedeni ise XRP en iyi kripto para birimi olma yolunda ilerleyen ve çok güçlü olabilecek olan Bitcoin’i bile geçebilecek potansiyelde. Bir diğer beklentim ise zaten sıranın 2. sıralamasında olan ve güçlü duruşu ile yatırımcıların yatırımlarına talip olan Ethereum’dan yana. XRP veya Ethereum gelecekte Bitcoin’i bir şekilde tahtından edecekler ve birinci sıraya yerleşeceklerdir. – Nigel Green

Beklentiler değişik olabiliyor

Herkesin beklentisinin farklı olabildiğini ve beklentilerin herkese göre değişebilecek olduğuna değinen DeVere Group CEO’su Nigel Green, bunun nedeni olarak ise herkesin farklı bir düşünceye sahip olmasını ve herkesin gelecekte fiyat beklentisinin farklı olmasını gösterdi. Bitcoin ile ilgili olarak ise gelecek beklentisi konusunda açıklama yapmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu