Haberler

Digital Currency Group’tan 100 Milyon Dolarlık Madencilik Adımı

Digital Currency Group (DCG) tarafından yeni yapılan açıklamada 100 milyon dolarlık madencilik adımı attıkları duyuruldu.

Kripto para risk sermayesi şirketlerinden olan Digital Currency Group (DCG), yeni adım attı. Madencilik alanına 2021 yılına kadar kendi iştirak şirketine 100 milyon dolarlık yatırım taahhütünde bulunan şirket, “2021 yılına kadar 100 milyon dolarlık yatırım taahhütünde bulunuyoruz. 2021 yılına kadar madencilik iştirakimiz olan Foundry’a 100 milyon dolarlık yatırım yapmış olacağız” açıklamasında bulunuldu.

Zaten Madencilik Alanında Danışmanlık Hizmeti Veriyordu

Hali hazırda aktif olarak kripto para birimleri ve madencilik alanında farklı şirketlere danışmanlık hizmeti veren Digital Currency Group’un (DCG) daha fazla güven elde edebilmek, daha fazla kazanç elde etmek gibi sebepler ile bu alanda yatırım yaptığı tahmin ediliyor. Şirketin diğer müşterilerine de kendilerine yatırım yapması için ikna çabasında bulunmasının gelecekte mümkün olabileceği değerlendiriliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu