coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAlman Özel Bankalar Birliği: Dijital Euro Çıkarmalıyız

Alman Özel Bankalar Birliği: Dijital Euro Çıkarmalıyız

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Almanya’da 200 bankanın yasal olarak verdiği kararlar dahil tüm verileri inceleyen ve bu konuda yetkili olan Alman Özel Bankalar Birliği Libra projesinin kendilerine yönelik bir tehdit olduğu kadar AB üyesi Euro Bölgesi ülkeleri içinde büyük bir tehdit olduğu uyarısında bulundu. Kripto para birimleri konusuna değinmeyen Alman Özel Bankalar Birliği sadece Libra için kendilerinin harekete hızlıca geçmeleri gerekeceğini, aksi durumda bunun kötü sonuçlarının olacağını ve bu sebeple de dikkatli olmazlar ise bunun gelecekte kendilerine olumsuz bir puan olarak geri döneceği ve Euro kullanımını etkileme durumunun olabilecek olduğunu açıkladı.

Dijital Euro üretilmesine acil olarak destek ve ilgi verilmesi gerektiğine değinen kurumun yetkilisi, dijital euro kullanımının gelecekte daha da önemi hale gelebilecek olduğunu ve daha çok sayıda insanın dijital euro kullanmaya ilgi gösterebileceğini ifade etti.

Bugün Almanya sanayi devi bir ülke olarak her adımı ile dünyada euro kullanımının artmasını sağlarken, bir tarafta ise doların kullanımı ve Libra sebebiyle euro kullanımında beklenmedik düşüşler görülebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları