Haberler

PayPal Gibi Dijital Ödeme Platformları Kripto Paralarla Daha Yakın İşleyiş İçerisinde Olabilir

PayPal ve diğer dijital finans (ödeme) platformları gelecekte kripto paralar konusuna daha çok odaklanmak zorunda kalabilir.

Teknoloji devi şirketler her yıl daha fazla para kazanıyor. Son 10 yıldır onlara bir yeni rakip daha geldi ve kripto para birimi borsaları bu konuda dijital ödeme platformları ve teknoloji devlerinden daha fazla para kazanabilecek rakipler arasına girdi. Şirketler her zaman daha fazla kazanç elde etmeyi düşünürken bir anda ortaya çıkan bu yeni kripto para sektörü PayPal gibi şirketlerin gelirlerini rekor düzeyde düşürmeye hazırlanıyor.

PayPal gibi şirketlerin eli boş duracak değil. Çok fazla PayPal benzeri hizmet sunan İnternet sitesi ve şirket yok ancak bu şirketler tüm dünyada köklü bir kullanıcı sayısına ve kullanım geçmişine sahip. Son dönemde adı engellemeler ile ortaya çıkan PayPal, Türkiye gibi bazı ülkelerde çeşitli nedenlerle hizmet sunamıyor. Oysa tam tersi olup PayPal kripto para borsası olarak hizmet veriyor olsaydı bugün engellenmesi mümkün olmazdı.

Tüm bu sorunları engellemek için PayPal ve diğerlerinin gelecekte hem daha çok kazanç hem daha fazla insanın kullanımını kazanmak amacı ile kripto para sektörüne yönelmesi daha fazla olası olacaktır.

*PayPal örnek olarak verilmiştir. Şirket bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu