Kripto HaberleriEthereumDiscord, Ethereum Hamlesine Hazırlanıyor!

Discord, Ethereum Hamlesine Hazırlanıyor!

Takip et

Popüler iletişim programı Discord’un CEO’su ve kurucusu Jason Citron son twitinde Discord uygulamasının Ethereum’a bağlanacağını ima ettiği ve kripto para topluluğunu heyecanlandıran bir ekran görüntüsü resmi paylaştı.

Citron’un “muhtemelen hiçbir şey” yazarak paylaştığı ekran görüntüsünde kullanıcılarının Ethereum’a bağlanmalarına izin veren Discord ayarları bulunuyor.

Ayrıca ekran görüntüsü Ethereum cüzdanı MetaMask ve zincirden bağımsız cüzdan bağlayıcısı WalletConnect kullanarak bağlanma seçeneğini de gösteriyor.

Yapılan incelemede Discord’un uygulamasında henüz bu konu ile alakalı bir bağlantı mevcut değil.

Bu bağlamda Discord CEO’sunun paylaşımının uygulamanın yakın zamanda bir güncellemesinin yayın öncesi sürümünün resmi olduğu iddia edildi.

Konu ile alakalı henüz resmi bir açıklama gelmezken Çinli gazteci Colin Wu “Discord, Ethereum ağına bağlanacağını duyurdu. Ancak mevcut gaz ücreti çok yüksek, bu da günlük kullanım için çok elverişsiz” yorumunda bulundu.

Kullanıcıların sohbet etmesine, konuşmasına ve video konferans yapmasına olanak tanırken aynı zamanda özel sunucular, sohbet odaları ve benzeri şeyler ayarlamasına olanak tanıyan Discord uygulaması kripto topluluğu arasında popüler olarak kullanılıyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları