BitcoinHaberler

Diyarbakır’da Damada Bitcoin Taktılar!

Bitcoin hayatın her alanında yer almaya devam ediyor.

Tüm dünyada her alanda kripto para kullanımı artarken Türkiye’de görenleri şaşkına çeviren bir olay yaşandı.

Diyarbakır Ergani ilçesinde Ruken ve Mahsun Yıldırım çiftinin gerçekleşen düğününde damadın ağabeyi takı olarak Bitcoin takarak belki de bir ilke imza atmış oldu.

Kuyumculuk yapan damadın ağabeyi kardeşine bu özel gününde içinde 1000 TL’lik Bitcoin bulunan hesap cüzdanı taktı. Ağabey, hesap cüzdanının şifresini kare kod yöntemiyle kağıda bastırılarak taktı.

Gerçekleşen takı töreninde altın ve para dışında Bitcoin takıldığını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Düğüne katılanlar, o anları cep telefonları ile kayda alarak ölümsüzleştirdiler.

Damat, kare kod yöntemiyle kağıda basılan Bitcoin takısını cep telefonunda kare kodu okutarak, kendi Bitcoin cüzdanına aktarabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Sunflower

Gelecekte dehşet bir meblağa dönüşecek ahanda bakın ve görün.


Başa dön tuşu