AltcoinHaberler

Do Kwon, Terra Çöküşü Öncesi 2.7 Milyar Dolarlık LUNA’yı Boşalttığı İddialarına Yanıt Verdi!

Terra kurucusu Do Kwon, çöküş öncesinde 2.7 milyar dolarlık LUNA'yı nakde çevirdiğine dair iddialara yanıt verdi.

Terra kurucusu Do Kwon’un LUNA çöküşünden önce 2,7 milyar doları nakde çevirdiği iddiasına ilişkin birkaç haberin ardından Kwon, Twitter’da bu iddiaları reddeden bir yazı paylaştı.

“2.7 Milyar Dolar Nakit Çektiğim İddiaları Kesinlikle Yanlış”

Kwon, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu bariz bir şekilde belli, ancak herhangi bir şeyden 2.7 milyar dolar nakit çektiğim iddiası kesinlikle yanlıştır.”

Kwon’un LUNA ve UST rezervlerindeki 2.7 milyar doları nakde çevirdiği iddiaları, @FatManTerra adlı Twitter kullanıcısının Kwon ve LUNA’yı yönetenlerin paraları boşaltırken likiditeyi nasıl yapay olarak koruduklarına dair iddiaları içeren bir yazıyı paylaşmasıyla gündeme geldi.

Do Kwon, Terra Varlıklarının Çoğunun Halen Cüzdanında Olduğunu Söyledi

Buna yanıt olarak Kwon, airdrop sırasında kendisine verilen LUNA varlıklarının çoğuna hala sahip olduğunu belirtti. Ayrıca Kwon, TerraForm Labs’ın 2020’den bu yana kendisinin tek gelir kaynağı olduğunu bir kez daha teyit etti.

Do Kwon, Twitter’daki açıklamalarına şöyle devam etti:

“Mağdur rolü oynamak istemediğim için fazla bir şey söylemedim ama ben de çöküş sırasında sahip olduklarımın çoğunu kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama para konusu gerçekten çok umurumda değil.”

FatManTerra Kwon’a cevap vermekte gecikmedi ve şunları söyledi:

“Kwon geçen sefer olduğu gibi takipçilerinin aptal olduğuna inanıyor, dolayısıyla 0,94 milyon kişi bunu yutacak ama benim takipçilerim olan 0.06 milyon kişi yutmayacak.”

İlgili Haber
Terra (LUNA) Çalışanlarının Çaldığı Bitcoin Miktarı Belli Oldu!

Ayrıca, Terraform Labs ve çalışanları da Bitcoin (BTC) dolandırıcılığı şüphesiyle Güney Kore’de polis tarafından soruşturuluyor. Bir borsa platformunun yardımıyla yetkililer ilgili parayı dondurmayı başardılar. Polis, bir şirket çalışanından aldığı ihbar üzerine soruşturmaya başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Baki

MİLETİN parası sıfırlandı tüm borsalar göz yumdu BİNANCE GİBİ HIRSIZLAR VE DOLANDIRICILAR


Başa dön tuşu