BitcoinHaberler

Doğalgaz Fiyatları Bitcoin’den Hızlı Yükseliyor!

Enerji ihtiyacı fiyatlara yansıyor.

Bitcoin volatil olmasının yanı sıra getirileri ile de her zaman ön planda oldu. Yüksek getiri, yüksek risk ve volatilite içeren kripto para birimleri bu özelikleri nedeniyle “balon” eleştirilerinin de her zaman odağında oldu.

2021 yılında artan kurumsal yatırımcı ilgisi ve olgunlaşma, Bitcoin’deki volatiliteyi kısmen yavaşlatsa da getiriler hala iyi oranda.

Son günlerde yaşanan düşüşler, sonradan oyuna dahil olan yatırımcıları üzse de Bitcoin’in 2021 yılı içerisindeki getiri eğrisi hala altın vb. ürünlere kıyasla iyi bir performans gösteriyor.

Ancak bir ürün Bitcoin’in 2021 performansını geride bıraktı.

Covid-19 pandemisi sonrası başlayan ekonomik toparlanma ülkelerin enerji ihtiyacını artırırken, enerji fiyatlarında da yukarı yönlü bir hamle gördük.

Bu noktada Doğalgaz fiyatlarındaki yükseliş öyle bir hale geldi ki, “Doğalgaz Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor” yorumlarına neden oldu.

Piyasalarda işlem gören Doğalgaz fiyatları 2021’in başından itibaren %149 oranında bir artış kaydederek Bitcoin’in performansını geride bıraktı.

Zira Bitcoin’in 2021 yılı başından itibaren sağladığı getiri şu sıralar %45 seviyelerinde duruyor. Bitcoin’in zirvesini baz alsak dahi getiri oranı %125 ile sınırlı kalıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ada neden aynı yerinde sayıyor

Anonim

Şu lanet bitcoin bi düşüyor ne varsa yoksa dibi boyluyor çıkması da 1 aydan fazla sürüyor malesef

Chat

Ada felan bırak dxy düşmeden cakıcaklar piyasayı yüzde 15 20 sonra vericekler yüzde 5 10


Başa dön tuşu