binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDOGE Dahil 9 Altcoin Önümüzdeki Tarihlerde Önemli Olaylar Yaşayacak: İşte İzlenmesi Gereken...

DOGE Dahil 9 Altcoin Önümüzdeki Tarihlerde Önemli Olaylar Yaşayacak: İşte İzlenmesi Gereken Trend Listesi

Kripto para piyasası sıcak kalmaya devam ederken kısa vadede 9 altcoinde izlenmesi gereken trendler mevcut.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Layergg, altcoin piyasasındaki önemli eğilimleri ve olayları vurgulayan haftalık token ve trend izleme listesini yayınladı.

Dogecoin (DOGE)

Coinbase International 1 Nisan’da Dogecoin vadeli işlemlerini başlatmaya hazırlanıyor. 20 Nisan’ın ‘Doge Günü’ olarak biliniyor olması nedeniyle, memecoin fiyatlarının son zamanlarda bu tür olaylara hassas tepki verme eğilimini göz önünde bulundurmak önemli.

Aptos (APT)

Aptos, Nisan ayında önemli bir RWA (gerçek dünya varlıkları) duyurusu yapmaya hazırlanıyor. Büyük bir varlık yöneticisi, muhtemelen BlackRock veya Franklin Templeton ile potansiyel ortaklık söylentileri var. Ayrıntıların 2 Nisan’daki ‘Aptos DeFi DAYS’ etkinliğinde açıklanması bekleniyor.

Pendle (PENDLE)

Arthur Hayes’e göre Nisan ortasında EigenLayer tokeni piyasaya sürülebilir. ETHFI’nin iki kattan fazla getiri sağlayan başarılı lansmanı, Pendle Finance’in ürününe yeniden dikkat çekilmesine yol açtı. Yaklaşan Restaking projelerinin token sürümleri Pendle Finance’in ivmesini artırabilir.

Fantom (FTM)

Fantom Sonic Mainnet’in Mart sonu ile Nisan başı arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. CEO Andre Cronje aktif olarak tanıtım faaliyetlerine katılıyor. Fiyat halihazırda beklenen katalizörleri yansıtıyor olsa da, Andre Cronje’nin önemli etkisi nedeniyle stratejik değerlendirme yapılması gerekiyor.

Stacks (STX)

Bitcoin yarılanmasına (halving) bir aydan kısa bir süre kaldı. Nakamoto yükseltmesinin Nisan ayı sonunda yapılması planlanıyor. SEC uyumlu ilk blockchain olarak tanımlanan Stacks, Franklin Templeton gibi küresel varlık yöneticilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ondo (ONDO)

BlackRock 100 milyon dolarlık tokenize varlık fonunu duyurmuştu. Ondo Finance, bu noktada BlackRock ile en çok ilişkilendirilen RWA projesi. Bitwise’ın “Crypto Use Case 2024” Raporunda, potansiyel ek kurumsal ortaklıklara işaret eden önemli bir proje olarak bahsedildi.

İlgili Haber  Bitcoin Spot ETF'lerine Yaşanan Girişler Neden Kurudu? Analistler Yorumladı

Toncoin (TON)

Telegram, reklam ödemeleri için yalnızca TON kullanmaya karar verdi, bu da aylık 800 milyon aktif kullanıcı akışı anlamına geliyor. Telegram “potansiyel bir halka arz” katalizörüne de sahip. TON Vakfı’nın Open League’i 1 Nisan’da başlıyor ve TON ekosistemindeki projelere ve kullanıcılara 30 milyon TON dağıtacak.

XPLA (XPLA)

Söylentiler zkSync’in Nisan ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. XPLA kısa bir süre önce Matter Labs’ten yatırım aldı ve potansiyel olarak bir zkSync bağlantılı altcoin. XPLA, AAA oyunu ‘MadWorld’ü bünyesine katmış durumda ve yakında iki AAA oyunu daha bünyesine katmayı planlıyor.

Aerodrome Finans (AERO)

Temel zincirin toplam kilitli değeri bir ay içinde iki katına çıktı. Aerodrome, Base zincirindeki lider DeFi olarak görülüyor ve potansiyel olarak bir Base bağlantılı altcoin görevi görüyor. Aerodrome, Slipstream’i haftalar içinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Coinbase Ventures, geçtiğimiz Şubat ayında AERO satın aldığını ve bünyesinde tuttuğunu resmen duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail