Kripto HaberleriDogecoinDogecoin 2022'ye Hazırlanıyor, İlk Anlaşma Sinyali Geldi!

Dogecoin 2022’ye Hazırlanıyor, İlk Anlaşma Sinyali Geldi!

Takip et

2021 yılında yıldızı parlayan mem tokenler, piyasasının geneline ayak uydurarak 2022’ye iyi bir başlangıç yapamadı.

Mem token deyince aklan ilk gelen kripto paraların başında gelen Dogecoin‘e ilişkin yeni anlaşma haberleri yatırımcıları heyecanlandırdı.

Dogecoin’in kurucularından Billy Markus sosyal medya hesabından ABD’nin en popüler aracı kurumlarından Robinhood’la büyük bir anlaşma yaptıklarının sinyalini verdi.

Markus paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

“Robinhood’da Dogecoin satın alanların sonunda Doge‘yi yalnızca merkezi bir platformda takılıp kalmış spekülatif bir yatırım aracı olarak  değil, amacına uygun olarak alım-satım-bahşiş veya her neyse kullanabilecekleri büyük bir anlaşma.

Merkeziyetsizliği benimseyin”

Markus’un paylaşımı Dogecoin fanlarından büyük beğeni toplarken, en büyük Dogecoin destekçisi Elon Musk’ta bu paylaşımı beğenerek Robinhood anlaşmasından memnun olduğunu belirtmiş oldu.

Anlaşmanın detayları şimdilik paylaşılmadı.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları