blank
DogecoinHaberler

Dogecoin Gerçekten Aya Çıkıyor! “SpaceX DOGE-1’i Ay’a Fırlatacak”

Elon Musk sonunda dediğini yapıyor Doge gerçekten aya gidiyor.

Elon Musk’ın “Dogecoin aya gidiyor” mimi gerçek oluyor.

Geometric Energy Corporation (GEC) ve Elon Musk’ın kurucusu olduğu SpaceX arasında yapılan anlaşmaya göre, tamamen Dogecoin ile ödenen ilk ticari başlık, SpaceX Falcon 9 ile birlikte fırlatılacak.

GEC tarafından duyurulan haberde görevin adının DOGE-1 olduğu belirtildi. Falcon 9 ay yükü görevinin 2022’nin 1.çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor.

GEC İcra Kurulu Başkanı Samuel Reid “Bu büyüklükte bir anlaşma için DOGE ile resmi olarak işlem yapmış olan Geometric Energy Corporation ve SpaceX bir araya geldi. Doge’nin uzay sektöründeki yerini sağlamlaştırıyoruz.” dedi.

SpaceX Ticari Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tom Ochinero “DOGE-1’i Ay’a fırlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu görev, kripto para biriminin Dünya yörüngesinin ötesinde uygulanmasını gösterecek ve gezegenler arası ticaret için temel oluşturacak.” dedi.

Elon Musk 1 Nisan’da attığı twitte bunun gerçekleşeceğini ifade etmişti. O dönemde herkes bunun klasik bir Doge manipülasyonu olduğunu düşündü ancak gelinen nokta itibariyle Doge gerçekten aya gidiyor.

İlgili Haber  Dogecoin Neden Düşüyor? Binance CEO'sunun DOGE'si Var Mı? 8 Mayıs'ta Neler Oldu?
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
9 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu