DogecoinHaberler

Dogecoin Kurucu Ortağı: “Elon Musk Bir Dolandırıcı!”

Dogecoin'in kurucu ortağı Jackson Palmer, açtı ağzını yumdu gözünü!

Dogecoin’in kurucu ortağı Jackson Palmer‘dan Elon Musk hakkında yeni açıklamalar geldi. Palmer, Musk’ın dolandırıcı olduğunu ve insanlara umut pompalayarak yatırımcıları aldattığını iddia etti!

Crikey ile yaptığı bir röportajda Elon Musk’a yönelik sansasyonel açıklamalarda bulunan Palmer, umut taciri olarak nitelendirdiği Musk’ın ne sattığını ya da neyi desteklediğini bilmediğini ve biliyormuş gibi yaptığını söyledi.

Başta Elon Musk olmak üzere milyarderler hakkındaki tek düşüncesinin onları hiç umursamamak olduğunu belirten Palmer, Elon Musk’ı temel kodun nasıl çalıştırılacağını bile bilmeden anlıyormuş gibi yapan ve vizyon satan bir “dolandırıcı” olarak tanımladı.

“Elon Musk Kodlamalar Hakkında Hiçbir Şey Bilmiyor!”

Palmer, kripto para birimi dolandırıcılıklarını otomatik olarak rapor etmek için bir komut dosyası geliştirdikten sonra Musk ile Twitter üzerinden konuştuğunu söyledi.

Elon bu komut dosyasını almak için bana ulaştı ve kodlamayı anlamadığı hemen ortaya çıktı. Çünkü Musk, bana ‘Bu Python betiğini nasıl çalıştırırım?’ diye sordu.

dedi.

“Gelecekteki Kripto Çöküşüne Hazır Olun!”

Palmer ayrıca kripto para fiyatlarındaki mevcut düşüşün büyük bir yatırım akışını durdurmadığını düşündüğünü de belirtti. Gelecekte bir noktada daha büyük, daha uzun bir çöküş beklediğini ifade etti.

Palmer sözlerinin devamında,

Çöküş çok daha acı verici olacak ve ne yazık ki bu gerçekleştiğinde muhtemelen azınlıklar ve sosyoekonomik yelpazenin altındakiler etkilenecek. Bu nedenle kanı emilen insanlar ne yazık ki en büyük zararı görecek.

diye konuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu