DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin Kurucusu Billy Markus Ne Kadar DOGE’si Bulunduğunu Açıkladı!

Markus, Dogecoin projesine geri dönmeyeceğini söyledi.

2013 yılında hayatımıza giren ve Tesla CEO’su Elon Musk tarafından sevilip desteklenen Dogecoin, mem tokenleri denince ilk akla gelen kripto para birimidir.

En popüler mem tokenlerinden olan Dogecoin’in kurucu ortağı olarak bildiğimiz ancak sonradan projeden ayrılan Billy Markus, Twitter’dan yaptığı paylaşımda portföyünde ne kadar Dogecoin olduğunu ilk kez açıkladı.

Twitter’da ve kripto piyasasında aktif rol alan Markus, 220.000 DOGE’si (yaklaşık olarak 42.174 $) bulunduğunu belirtti.

DOGE paylaşımının altına yapılan yorumlarda Markus’a DOGE projesine tekrar dönüp dönmeyeceğini sorulduğunda Markus asla geri dönüş yapmayacağını söyledi.

“Bir kripto projesinde çalışmak korkunç çünkü insanlar için ne kadar çok şey yaparsanız, size daha kötü davrandıklarını gördüm. Geliştiricilere bunca yıldır gönüllü oldukları için çok saygı duyuyorum.”

Tesla CEO’su Elon Musk’ın sık sık desteğini açıkladığı ve aralık ayında 8 yaşına giren Dogecoin 2021 yılında %6,943 gibi muazzam bir artış gösterse de şu anda 8 Mayıs’taki 0,7376$’dan %76,1 düşmüş durumda.

CoinMarketCap’ta piyasa değeri açısından 12. sırada yer alan Dogecoin şimdilerde 0,1906 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu