coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDogecoin Kurucusu Billy Markus'tan Sürpriz Yapay Zeka Açıklaması Geldi!

Dogecoin Kurucusu Billy Markus’tan Sürpriz Yapay Zeka Açıklaması Geldi!

Dogecoin'in iki yaratıcısından biri olan Billy Markus Yeni Yılda yapay zekayla ilgili sürpriz bir açıklama geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin’in iki yaratıcısından biri olan Billy Markus Yeni Yılda yapay zekaya geçiş yapmak istediğini ima eden bir açıklama yaptı.

Dogecoin Kurucusu Beklenmedik Yapay Zeka Açıklaması Yaptı

Yaklaşık 10 yıl önce Jackson Palmer ile birlikte ilk ve artık ikonik bir kripto para birimi olan Dogecoin’i yaratan Billy Markus, Twitter/X sosyal medya platformuna girerek 2024 yılının ilk tweetlerinden birini milyonlarca takipçisiyle paylaştı.

Bu, yapay zeka ve yeni yıl kararları hakkında beklenmedik bir tweetti, ancak daha ziyade insanların yeni yılda yapay zekanın yardımıyla yapmaya başlayabilecekleri şeylerle ilgili gibi görünüyor.

İlgili Haber  Bitcoin 2024 Yılında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Geçebilecek Mi? Uzmanlardan Rekor Fiyat Tahminleri Geldi!

Sıkı bir X kullanıcısı ve Jackson Palmer’ın aksine patronu Elon Musk’ın da arkadaşı olan Markus, “Yeni Yıl kararlarını” 2,1 milyon takipçisiyle paylaştı.

Bu nedenle Markus, “çizim yapmayı öğrenmek (yapay zeka aracılığıyla), kodlamayı öğrenmek (yapay zeka aracılığıyla), bir roman yazmak (yapay zeka aracılığıyla), bir müzikal yazmak (yapay zeka aracılığıyla)” vb. niyetinde olduğunu tweetliyor.

Görünüşe göre Markus kendisinden bahsetmiyor ama bu yıl insanların faaliyetlerinin pek çok alanında baskın olması muhtemel bir trendi öngörüyor: yapay zeka.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail