DogecoinHaberler

Dogecoin Kurucusu Kriptoda Kazandıracak 3 Altın Kuralı Açıkladı!

Kripto paralarda en çok bu hatalar yapılıyor.

2021 yılı mem tokenler için mükemmel bir yıl oldu. Elon  Musk’ın katalizör görevi gördüğü bu sektörde Dogecoin’e benzeyen pek çok kripto para kendi milyonerlerini oluşturdu. Dogecoin ve Shiba Inu’nun başı çektiği bu akım aynı zamanda kendi mağdurlarını da oluşturdu.

Oluşan fomonun etkisiyle pek çok yatırımcı tepeden aldığı bu mem tokenlerin yükselmesini beklerken, gereğinden fazla risk alanlar büyük zararlar etti.

Tüm bu hype sırasında Dogecoin kurucusu Billy Markus yatırımcıları sürekli uyaran bir tutum sergiledi. Kripto paralarda var olan riskler konusunda sürekli uyarı yapan ünlü kurucu bugün bu uyarılarını yineledi.

Twitter hesabından bir görsel paylaşan Markus, kripto para yatırımcılarının sıklıkla yaptığı ancak kesinlikle yapmamaları gereken bazı hataları hatırlatarak bunları yapmayın dedi.

“Shilleme botlarını ve fenomenleri dinleme,

Kaybetmeyi göze alamayacağın parayla yatırım yapma,

Kriptonun bir kumar olduğunu ve kendi seçimlerinden sorumlu olduğunu kabul et.”

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu