DogecoinHaberler

Dogecoin Kurucusu Sert Konuştu “Kripto Paraları Güçlü Karteller Kontrol Ediyor!”

Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer açtı ağzını yumdu gözünü

Son zamanların ilgi odağı kripto para birimi Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer kripto piyasası ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Palmer Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda kripto piyasasının varlıklı kişiler tarafından yönetildiğini söyledi.

Palmer, kripto paraların temelinde yatan ademi merkeziyetçilik ilkesinin piyasa endüstrisi tarafından artık uygulanmadığına vurgu yaparak şunları söyledi:

“Ademi merkeziyetçilik” iddialarına rağmen, kripto para endüstrisi, mevcut merkezi finansal sisteme bağlı kurumların çoğunu içerecek şekilde zamanla gelişen güçlü bir varlıklı figür karteli tarafından kontrol ediliyor.”

Ayrıca kripto para birimlerinin çıkarılma amacının zaten varlıklı olan kişileri daha da zenginleştirmek olduğunu bu yönüyle de günümüzün en kötü sistemi olduğunu belirtiyor.

Palmer 2013 yılında girdiği Dogecoin projesinden iki yıl sonra ayrılmıştı. Ayrılmadan önce 5 milyon Dogecoin’i vardı ancak ayrılırken varlığını çeşitli yerlere bağışladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu adam Recep ivedik e benziyor…

Tekin

Biz dedik zaten.. kripto para yeni dünya düzeninin parası dedik.. küresel şirketler dedik.. Sömürü dedik.. Çip dedik komplo dediniz.

alim

Kartel zikicileriz, sorun yok

Hiç kimse

adamın Elon piyasanin anasını aglatirken neredeydin beyfendi


Başa dön tuşu