DogecoinHaberler

Dogecoin Kurucusu Uyardı! “Hiçbir Manyaklık Sonsuza Dek Sürmez!”

Dogecoin yatırımcıların beklentilerini karşılayabilecek mi?

Tesla ve SapaceX’in kurucusu ve CEO’su Elon Musk tarafından her defasında destek gören kripto para birimi Dogecoin ile ilgili bir gelişme yaşandı.

2013 yılında Jackson Palmer ile şaka para birimi olarak adlandırılan Dogecoin’i kuran Billy Marcus’un son tweeti kafaları karıştırdı.

Markus, paylaşımında değerleri geçmiş yıllara göre bir hayli yükselen Beanie Babies oyuncakları resmini paylaştı.

Twitter kullanıcı adı Shibetoshi Nakamoto olan Markus paylaşımında 2007 yılında gerçek değeri “neredeyse sıfır” olan bu oyuncakların o dönemdeki fiyatının “on binlerce dolar” civarında olduğunu ve bunun dikkatini çektiğini yazdı.

Markus, tweetinin devamında “Hiç kimse hiçbir şeyin gelecekteki fiyatını bilmiyor. Hiçbir manyaklık sonsuza dek sürmez. Kendi kararlarınızı verin” diyerek yatırımcıları uyardı.

Kripto topluluğu tarafından Markus’un bu gizemli tweetinin Dogecoin hakkında ipucu verdiği yorumları yapıldı.

Markus ayrıca paylaşımında yer verdiği Beanie Babies oyuncaklarını birilerinin gerçekten satın alıp almadığını kimsenin bilemeyeceğini de ekledi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Makyaj da bir yere kadar. Shiba ya yatırım yapmak daha iyi dodge coine göre. Sınırlı sayıda dodge gibi sınırsız değil. Birde Shiba in projesi dodge göre daha iyi.

Last edited 8 ay önce by Anonim
Anonim

Anlam veremedim çekememezlik mi yoksa gerçekten sıkıntımı ?


Başa dön tuşu