Kripto HaberleriHaberlerDogecoin ve SHIB'ten Sonra Sıra Kedi Coinlerinde Mi?

Dogecoin ve SHIB’ten Sonra Sıra Kedi Coinlerinde Mi?

Takip et

Bir süredir kripto para piyasasındaki popülerliğini arttıran ve çok konuşulan köpek temalı mem tokenlere rakip geldi.

Köpeklerin bazen dostu bazen de düşmanı olarak bilinen kediler kripto piyasasında yükselişe geçerek hakimiyetini arttırmaya başladı.

CateCoin (CATE) adlı Twitter hesabı, yaptığı paylaşımda , CateCoin’in CoinGecko’daki ilk on mem jeton sıralamasına girdiğini duyurdu.

Yapılan paylaşıma “1 Numara değiliz ama bu sadece biraz zaman meselesi” şeklinde not düşüldü.

Piyasada popüler olan köpek temalı bazı kripto paraları geriden bırakan CateCoin, CoinGecko’da 3. sırada yer almayı başardı.

Son 30 günde fiyatında %400’lük artış gösteren CateCoin, bir yıldan kısa bir sürede 170 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı. Bu yükselişi ile kripto yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başaran CateCoin, şimdilerde 0.00004627 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Adından söz ettirmeyi başaran CateCoin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteklediği Dogecoin ve Dogecoin katili olarak bilinen son zamanların en popüler mem tokeni Shıba Inu’yu geride bırakabilecek mi bunu zaman gösterecek.

Bu tarz kripto paralar oldukça riskli ürünlerdir. Arkalarındaki hype bitince paranız sıfırlanabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları