Kripto HaberleriDogecoinDogecoin'in (DOGE) Geliştiricisi, DOGE'u Geliştirerek Ne Kadar Para Kazandığını Açıkladı!

Dogecoin’in (DOGE) Geliştiricisi, DOGE’u Geliştirerek Ne Kadar Para Kazandığını Açıkladı!

Takip et

Elon Musk‘ın favorisi ve dünyanın toplam piyasa değerine göre en büyük meme odaklı kripto parası Dogecoin (DOGE), kesinlikle sektörün temel taşlarından. DOGE, 80 milyar dolarlık piyasa değerine kadar yükselerek aslında büyük bir başarı elde etti. Bu başarının arkasındaki en önemli sebeplerden birisi ise kurucuların açgözlü olmaması olabilir.

Markus, DOGE’dan Ne Kazandı?

DOGE geliştiricilerinden olan Billy Markus, söz konusu projeyi geliştirerek tam olarak ne kadar para kazandığını açıkladı. Markus, söz konusu projeden sadece 3.000 dolar kazandığını belirtti. Ünlü isim buna ek olarak temelsiz ve kısa sürede para kazanma odaklı projelerin kurucularının da kendisine saldırdığını ifade etti.

Markus, DOGE’un iki kurucusunun açgözlü olması durumunda projenin %100 oranında başarısız olacağını vurguladı. Şu an için ise kripto para sektörünün açgözlü ve dolandırıcı proje geliştiricilerine sahip olduğunu ifade eden ünlü isim, sebeplerin de belli olduğunu aktardı. Sebep tabii ki kısa sürede zengin olmak.

Bu tweetin devamında da açıklamalarda bulunan ünlü isim, 2015 yılında elindeki tüm DOGE fonlarını da kirayı ödemek için sattığını vurguladı. Ünlü ismin tam olarak ne kadar DOGE sattığı bilinmese de 2015 yılından bu yana sektörün büyümesi göz önüne alındığında fonlar bir servete eşdeğer gibi gözüküyor.

Markus buna rağmen şu an DOGE alıp zararda olan yatırımcıların sosyal medyadaki saldırılarına maruz kalmaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları