Bitcoin

“Doğruyu Söyler, Asla Yanıltmaz” Lakaplı İsim: Bitcoin Fiyatında Son Engeli Açıkladı – Kazanmak İsteyenler…

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında son engel neresi?

Bitcoin araştırmacısı Vijay Boyapati, kripto para birimi Bitcoin fiyatında yakın zamanda son engelin 19.500 dolar olduğunu ve ‘küçük’ engelin aşılabileceğini belirtti. 19.500-19.550 dolar aralığının önemli olduğunu ifade eden Vijay Boyapati, 19.500 dolar direncinin kırılmasından sonra hızlı bir yükseliş görülmesinin mümkün olabileceğine değiniyor.

Bitcoin Fiyatında Direnç Kırılırsa Patlama Yaşanacak Mı?

Analistler, 19.500 dolar direncinin kırılmasının ‘an meselesi’ olduğuna değinerek 20.500 dolara kadar hızlı bir artış görülmesinin mümkün olabileceğini belirtti.

Bitcoin fiyatında 19.500 dolar direncinin aşılması sonrasında 20.000 doların görülüp görülmeyeceği kesin olmasa da birçok analist şimdiden yatırımcıları ‘20.000 dolara hazırlama’ konusunda paylaşımlarda bulunuyor. Çok sayıda analist ise ‘gaza gelinmemesi’ uyarısında bulunarak dikkatli olmayı öneriyor.

*Herhangi bir yatırım önerisi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu