Kripto HaberleriBitcoinDolandırıcılar kripto para sektörünü vurmaya hazır!

Dolandırıcılar kripto para sektörünü vurmaya hazır!

Takip et

Dolandırıcıların kripto para sektörünü yakın zamanda tekrar büyük vurgunlar ile vurmaya hazırlandığına dair haberler artıyor. İngiltere, Türkiye ve Asya ülkelerinde kripto para dolandırıcılıklarının artmasının arkasında ciddi bir kriz sürecine girmemiş olsa da ekonomik olarak paranın zengin kesimde toplanmaya, para kazanmanın git gide daha fazla zor hale gelmesinin sonucunda dolandırıcılık vakalarının arttığı rapor ediliyor.

Zorlaşan kazançlar Türkiye, İngiltere ve Asya değil dünyanın birçok ülkesinde insanları kolay kazançlara sürüklüyor ve dolandırıcılık vakalarında kritik oranlarda artışlar yaşanması da kripto para dolandırıcılıklarının daha çok genç ve orta yaşlı kişiler tarafından birinci ‘meslek’ haline gelmesine sebep oluyor.

Bitcoin dolandırıcılığı artacak

Artması beklenen dolandırıcılık vakalarının başında Bitcoin‘in olması bekleniyor. Bitcoin dolandırıcılığının artmasının beklentisinin arkasında olan sebep ise kripto para piyasasının büyük bir kısmını ve en büyük kısmını kontrol eden kripto paranın Bitcoin olmasından dolayı kaynaklanıyor. Dolandırıcıların ilk hedefinde orta yaşlılar ve yaşlılar var olmasından dolayı bu kişilerin daha dikkatli olması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları