Haberler

Dolar 7.62 TL Seviyesine Yükselerek Rekor Kırdı – Bitcoin Düşüşte

Dolar kuru yatırımcılarını sevindirdi ama...

Son günlerde dolar kuru yükseliş yönünde eğilimini sürdürmeye devam etmekte. Lider kripto para birimi Bitcoin bugün düşüş yaşarken yükseliş yaşayan ise döviz kurları oldu. Hem kripto para, hem döviz yatırımı olan yatırımcılar kazançlarının arttığından söz ederken, özellikle Türk yatırımcılar ise “dolar kurunun artışı Türk Lirası ile yatırım yapan yatırımcılar için Bitcoin’de kaybın etkisini azalttı” dedi.

7.62 TL seviyesi ile rekor kıran dolara oranla Euro ise 9 TL seviyesini aşarak rekorlarını bir kez daha tazelemiş oldu. Gram altının fiyatı 470 TL seviyesinden alıcı bulurken, özellikle ekonomik durum ile ilgili tartışmalar sosyal medya sitelerine yansıdı.

Çok sayıda yatırımcı Avrupa Birliği tarafından uygulanması beklenen yeni 24 Eylül 2020 yaptırımlarının gerçekleşmesi halinde daha büyük bir yükseliş beklediklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu