Haberler

Dolar Kuru 7.55 TL Seviyesi İle Rekor Tazeledi

Son zamanlarda yine yükselişte olan dolar kuru yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Kısa süre içerisinde yükseliş eğilimi göstermeye devam eden ve yatırımcıların beklentileri ile doğru orantılı olarak hareket eden dolar kuru bugün yeniden yükseliş gösterdi.

Bitcoin fiyatı 11.000 dolar seviyesinde hareket ederken dolar kurunun bu yükselişi özellikle kripto para yatırımcılarının dikkatinde. Çok sayıda Türk yatırımcı dolar kurunun artışından dolayı direkt olarak olmasa bile dolaylı olarak kazanç elde ederken, yaşanan bu yükselişin devam edip etmeyeceği merak konusu.

7.55 TL seviyesi ile rekorunu tazeleyen dolar kuru bazı bankalarda 7.70 TL seviyesine yakın fiyatla kendisine alıcılar ararken, yaşanan rekor ile ilgili hükümet kanadından herhangi bir açıklama yapılmış değil. Kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem doların seyrine yönelirken, gündemin ilk 3 maddesi arasında da kendisine yer buldu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu