Haberler

Dolar Kurunda Yükseliş Beklentisi Yatırımcıları Harekete Geçirdi

TSK'nın Suriye'de yaşadığı son olaylar ve Rusya'nın bu konuda açıklama yapmamış olması akıllara 'Türkiye Cumhuriyet ve Rusya arasında dövüş mü başladı?' sorusunu akla getirdi.

ABD Doları kuru gün içerisinde 6 lira 1 kuruş seviyesinin üzerine yükselirken, yeniden rekora doğru koşuyor. ABD Doları kurunda yaşanan bu yükseliş 2020 yılının rekoru olduğu gibi son birkaç ayın rekoru olarak biliniyor ve bu rekorun yarın gün içerisinde sabah saatlerinde Türkiye piyasaları açılır açılmaz 6 lira 5 kuruş veya 10 kuruş seviyesini geçebileceği iddia ediliyor.

Bitcoin yatırımcıları gün içerisinde düşen Bitcoin nedeniyle Bitcoin yatırımı yerine dolar yatırımı yapmayı gündeme getirse bile, son günlerde yaşanan durumların dolar kurunda sadece yarın değil, uzunca bir süre 6 lira seviyesinin üzerinde hareket etmesine sebep olabileceğine inanılıyor.

Bitcoin mi, dolar mı? Sorusuna son saatlerde yatırımcılar 6 lira 1 kuruştan dolar yatırımı olarak yanıt veriyor olsalar bile bazı yatırımcılar BTC’yi tercih etmekte ısrarcı görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu