BitcoinHaberler

Donald Trump, Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Trump kripto para birimleriyle ilgilenmediğini tekrarladı.

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Fox Business ile yaptığı röportajda Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Trump, daha önceki açıklamalarında Bitcoin’i ABD dolarının değerini etkileyen bir dolandırıcılık olarak gördüğünü ve kripto para birimlerini dolarla rekabet ettiği için sevmediğini ifade etmişti.

Trump, bugün de Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili görüşleri dışına çıkmayarak, kriptoya yatırım yapmanın “potansiyel olarak gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket” olduğu konusunda uyarıda bulundu.

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın ABD para birimine zarar verdiğini belirterek kendi para birimleri olan dolara yatırım yapmanın gerekliliğini vurguladı.

Eski başkan Trump devamında kripto para birimleri için:

Sahte olabilirler. Ne olduklarını kim bilir? Onlar kesinlikle insanların pek bilmediği bir şey.

Görev süresi boyunca doların rakipleri ile mücadele eden bir para politikası benimseyen Trump, son olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapmadığını ve kripto para birimlerinin hayranı olmadığını ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu