Kripto HaberleriHaberlerDonald Trump Kırdı Geçirdi: Virüse Karşı Vücuda Dezenfekte Enjekte Edebilir Miyiz?

Donald Trump Kırdı Geçirdi: Virüse Karşı Vücuda Dezenfekte Enjekte Edebilir Miyiz?

Takip et

Amerikan Başkanı Donald Trump’ın teklifi bugün gündemin en önemli konusu oldu. Başkent Washington, D.C.’de COVID-19 Mücadele Görev Gücü ile rutin basın toplantısı düzenleyen Donald Trump, yanındaki doktorlardan 2’sine bazı sorular sordu. Basın önünde yaptığı açıklamada ABD’yi açmaya devam edeceklerini ancak sosyal mesafe önlemlerini en üst düzeyde almayı sürdüreceklerini belirten Trump, “virüs sıcaktan ve nemden etkileniyor, yaz aylarında ABD’nin daha iyi durumda olacağını öngörmüş durumdayız” dedi.

Trump 2 doktora şu soruyu sordu: Vücudumuza dezenfektan enjekte edip içimizi temizleyebilir miyiz? Ya da UV ışınlarını derimize veya içimize enjekte edebilir miyiz? Ne de olsa ben doktor değilim, sadece soruyorum (gülümseme).

Doktorun Yüz İfadesi Şaşırttı

Sorunun sorulduğu sırada Beyaz Saray’da olan doktorun yüz ifadesi basına yansırken, aynı zamanda 2 doktor Trump’a şu yanıtı verdi: “Bunların mümkün olacağını sanmıyorum. Mümkün değil.” dedi.

Kripto para camiasında ise günün en önemli konusu Trump’ın bu açıklamalarının Bitcoin’e uyarlanması oldu, bazı yatırımcılar ABD Başkanı Donald Trump’ın önerisini Bitcoin’e uyarladı ve “Bitcoin’i dezenfekte edip değerini tekrar 2008 seviyesine düşürebilir miyiz? Hemen alım yaparız ve ardından zengin oluruz.” gibi espriler yaptılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları