Haberler

Donald Trump Ve Joe Biden Tartıştı: Ufukta Ekonomik Düzenlemeler Görünmüyor

ABD Başkanı Donald Trump ve rakibi Joe Biden Türkiye saatiyle gece 03.00'dan sonra canlı yayına çıktılar.

ABD Başkanı Donald Trump ve rakibi Joe Biden dün gece saatlerinde canlı yayında birbirlerine karşı ilk kozlarını oynadılar. Washington’dan dünyayı kimin yönetmeye devam edeceği henüz belirlenmezken, 3 Kasım 2020’de yapılacak olan seçimlerin kritikliğinin önemi bir kez daha anlaşıldı.

Beyaz Saray’da kalmaya devam ederse ABD’nin gelecek 4 yıl içerisinde çok daha iyi sonuç göreceğine değinen Trump’a oranla Biden ise kendisinin göreve gelmezse “4 yıl daha yalan dinleyeceğiz” ifadeleri ile rakibini eleştirdi.

Kripto Paralar Gündeme Gelmedi

Ekonomik konularda 2 adaya soru soran moderatör, ekonomik olarak daha çok iklim değişikliği ekonomisi ve diğer konularda yanıt aldı. Gelir vergisi ve diğer konularda artış veya kripto para birimi düzenlemeleri ile ilgili soru işaretlerine ise değinilmedi.

Canlı yayın tam 90 dakika sürdü ve adaylar ayakta soruları aralıksız şekilde yanıtladılar. Bu sırada kripto para birimi ve altın fiyatlarında kayda değer hiçbir değişimin olmaması dikkat çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu