Haberler

Donald Trump’ın Eski Yetkilisi Chainalysis’e Danışman Olarak Atandı!

ABD Hazine Bakanlığı eski kilit müsteşarı Sigal Mandelker, büyük kripto para birimi analiz şirketi olan Chainalysis'te görev yapmaya başladı.

Başkan Donald Trump’ın terörizmle mücadele ve yaptırım yetkilisi olarak Hazine Bakanlığı müsteşarı adı altında görev yapan Sigal Mandelker bugün ortaya çıkan haberlerde Chainalysis adlı büyük kripto para birimi analiz firmasında işe başladı. Danışman olarak işe başladığı açıklanan Mandelker ile ilgili olarak Chainalysis sözcüsü henüz herhangi bir basın açıklaması yapmadı ancak bu adımın son derece önemli olduğu belirtildi.

Kripto para birimi analiz şirketleri arasında ilk sıralarda kendi adından söz ettiren Chainalysis, özellikle bugün dünyadaki en büyük kripto para birimi araştırmalarını yapan şirketlerin başında yer alıyor.

Bu yönüyle Mandelker’in şirkette danışman olmasının özellikle ABD ve diğer ülkelerdeki kripto para birimi analiz ve araştırmalarına son derece olumlu yansıması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu