binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluDora Factory 10 Milyon Dolarlık Stratejik Finansman Sağladı

Dora Factory 10 Milyon Dolarlık Stratejik Finansman Sağladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Singapur, 23 Mayıs 2024-Dora Factory, önde gelen merkezi olmayan yönetişim altyapısı, 10 milyon dolarlık bir stratejik artırımın daha tamamlandığını duyurdu. Nomad Capital, No Limit Holdings, Sky9 Capital, Singapur’un UOB-Signum Blockchain Fonu, Interop Ventures, Cai Wensheng’in Longling Capital’i ve diğer dokuz tanınmış kurumsal yatırımcı tura katıldı.

Artış, Dora Factory’nin merkezi olmayan yönetişim ve kamu malları finansmanı teknoloji yığınının benimsenmesini ve stratejik genişlemesini hızlandıracak.

Dora Factory, merkezi olmayan yönetişim ve kamu malları teknolojisine odaklanan lider bir altyapıdır. Temel ürünleri arasında blok teşvik odaklı ekosistem finansmanını mümkün kılan amiral gemisi Public Good Staking altyapısı; dGov protokollerini barındıran bir Cosmos SDK uygulama zinciri olan Dora Vota; anonim MACI ve genel MACI, gizliliği koruyan, gizli anlaşmaya dayanıklı zk oylama altyapısı ve kamu malları finansmanını demokratikleştiren zincir içi mekanizma olan çok zincirli Quadratic Governance protokol yığını bulunmaktadır.

Geçtiğimiz hafta Cosmos Hub topluluğu, 917 numaralı yönetişim teklifini ve AEZ Quadratic Grant‘e Dora Factory’nin Oylama uygulama zinciri Dora Vota aracılığıyla önümüzdeki 24 ay içinde on tur Quadratic Funding yürütmesi için 1 milyon dolarlık hibeyi onayladı. Finansmanın tamamı, Cosmos Hub’daki kamu yararı oluşturucularına ve start-up’lara ve müreffeh bir ATOM Ekonomik Bölgesi inşa eden ilgili ekosistemlere dağıtılacak.

Bu yılın başlarında Dora Factory, eski Polychain Genel Ortağı Tekin Salimi tarafından kurulan yeni bir girişim sermayesi şirketi olan dao5 ve Lee Kim Yew ve Singapur’un ilk başbakanı Lee Kuan Yew ve eşi tarafından kurulan bir Singapur hukuk firması olan Lee & Lee’nin eski kıdemli ortaklarından Amy Lee tarafından kurulan Whampoa Digital liderliğindeki ilk stratejik turunu duyurdu. Bundan önce Dora Factory, 2021 yılında Binance Labs, HashKey ve The LAO gibi yatırımcılarla toplam 17,5 milyon dolar toplamıştı.

Dora Factory’nin Mimarı Eric Zhang, “Önde gelen kamu malları finansmanı ve yönetişim altyapısı oluşturmak, Dora ekibinin küresel hacker hareketini ilerletmesi ve öncü teknoloji inovasyonunu teşvik etmesi için kritik bir adımdır” dedi. “Ekosistem ortaklarımızdan ve Web3 topluluğundan büyük destek aldığımız için çok mutluyuz. Aslında, merkezi olmayan yönetişim derin ve ilginç bir teknoloji yığınına sahip ve biz hala çok erken bir aşamadayız. Önümüzde heyecan verici pek çok gelişme var. Dora Factory’nin son üç yıldaki çalışmaları bunlar için sağlam bir temel oluşturdu.”

Dora Factory, kurulduğu 2020 yılından bu yana kendisini merkezi olmayan yönetişim altyapısı ve uygulamalarının araştırılması ve geliştirilmesine adamıştır. 2.000’den fazla girişim, Dora Factory’nin altyapısı ile zincir üzerinde 20 milyon dolarlık hibe aldı.

Aptos, Celestia, Injective, Klaytn ve Akash dahil olmak üzere 30’dan fazla Web3 ekosistemi, çekirdek ekosistem ortağı olarak Dora Factory ile yakın bir şekilde çalıştı ve Dora Factory’nin protokol yığınlarını benimsedi. Dora Factory ekibi tarafından 2022 yılında oluşturulan yenilikçi bir girişim olan Public Good Staking aracılığıyla, kamu malı oluşturucularına ve erken aşama geliştirici ekiplerine uzun vadeli, blok yerel, sürdürülebilir finansman desteği sağladılar.

“Zincir üzerindeki topluluklar için yönetişim altındaki varlıklar yüz milyar dolarlık bir ölçeğe ulaştı. Şimdi yönetişim teknolojisi için altın çağ” diyor Nomad Capital Ortağı Erick Zhang. “Dora Factory, dört yıllık özel geliştirme ve yineleme sürecinin ardından sektörün temel taşı olan kamu malları altyapısı haline geldi. Bu yatırımla Dora ekibini geliştiricileri güçlendirme, Web3 alanında inovasyonu teşvik etme ve aMACI dahil olmak üzere yeni teknolojilerin benimsenmesini genişletme misyonlarında desteklemekten heyecan duyuyoruz.”

“Dora Factory’nin Dora Vota ve anonim gizlilik oylama teknolojisini geliştirmesi, Web3 yönetişimi ve kamu yararına finansman alanındaki liderliğini göstermektedir. Bu, blockchain’in değer önerisinin çok önemli bir parçasıdır ve kullanılan milyonlarca oy ve QF aracılığıyla fon alan 2000’den fazla proje ile etkilerinin farkındayız. Yatırımımız, çabalarını desteklemeye devam etmenin ilk adımıdır.” dedi No Limit Holdings Kurucu Ortağı Gin Chao.

“Yeni yatırımcıların desteğiyle Dora Factory ekosistemini daha da büyütmekten heyecan duyuyoruz. Planlarımız arasında çok zincirli karesel fonlama ve Kamu Yararı Staking’de yenilikler yapmak, geliştiricileri anonim MACI kullanım alanlarını genişletmeye teşvik etmek ve Dora Vota üzerinde yeni yönetişim uygulamaları oluşturmak yer alıyor. Amacımız, zincir üzerindeki topluluklar ve öncü teknolojiler üzerinde çalışan ekipler için olağanüstü bir deneyim sağlayan bir ürün paketi sunmaktır.”

Dora Factory Hakkında

Dora Factory, küresel hacker hareketi, açık kaynak toplulukları ve Web3 kamu malları için merkezi olmayan yönetişim ve verimli finansman sağlamak için protokoller ve altyapılar oluşturur. Dora Factory’nin amiral gemisi Public Good Staking, en hızlı büyüyen çok zincirli staking altyapılarından biridir ve yeni nesil blok zincirlerini büyütmek için blok yerel teşvikler sağlar. Dora Vota, genel MACI arayüzünü, anonim MACI’yi ve ikinci dereceden yönetişim turlarını destekleyen, merkezi olmayan yönetişim için özel amaçlı bir blok zinciridir.

Dora Factory ürünlerini kullanmak için DoraFactory.org adresine gidin.

Daha fazla bilgi için research.dorahacks.io adresini ziyaret edin

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail