Haberler

Dornaz Alfa Tedavisi Haberleri Yatırımcıları Heyecanlandırdı!

Bir doktor tarafından yapılan corona virüsü tedavisinde etkin kullanılabilecek şekilde yanlış algılandığından söz edilen Dornaz Alfa tedavisi haberlerinden sonra Bitcoin yatırımcısı Türkler harekete geçti.

ABD ve tüm dünyada aşı ve tedaviler üzerinde çalışıyor. Uzmanlar, Türkiye ve diğer ülkelerin aşı ve tedavi çalışmalarının olduğunu, ancak bulunacak tedavi ve aşının büyük devletler tarafından bulunmasının çok daha büyük bir ihtimal olduğundan söz ediyor.

Dünya sağlık sektörünü yöneten ABD’nin bu konuda zaten aşı ürettiği, ancak bu aşının etkili olup olmadığı ve yan etkilerinin neler olduğu konusunda test edildiği tartışmaları da sürüyor.

Türkiye’de ise yatırımcıların Dornaz Alfa tedavisini yanlış anlamaları sonucunda Bitcoin piyasasında hareketlenme bekledikleri, 7.090 dolardan kendisine alıcılar arayan Bitcoin’in bu dönemde yatırımcılar için son derece önemli olduğu belirtiliyor.

Bu tedavi haberleri yatırımcıların piyasada yükseliş beklemesine sebep olurken, aslında bir tedavinin bulunması durumunda tam tersi bir düşüş yaşanması ve piyasaların normale dönmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu