Haberler

Dorsey’nin NFT Çılgınlığı TRON Kurucusu Justin Sun’ın Çok Hoşuna Gitti!

Açık artırma şeklinde düzenlenen etkinliğin Dorsey'in vereceği karara kadar sürmesi bekleniyor.

Bugün kripto camiasının gündeminde yer alan, dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından Twitter’ın kurucu CEO’su Jack Dorsey’in Twitter’daki ilk tweetini NFT şeklinde satışa sunacağı haberinin etkisi hala sürüyor.

İlgili Haber
Twitter CEO'su Jack Dorsey, İlk Tweet'ini NFT Olarak Satıyor

21 Mart 2006 yılında attığı “Twttr’ımı kuruyorum” tweetini Valuables platformu üzerinden satışa sunacağını açıklayan Dorsey’nin bu mesajını en çok ciddiye alanlardan biri de kuşkusuz TRON CEO’su Justin Sun oldu. Sun’ın ilk teklifi yarım milyon dolarken bu meblağı peşi sıra 700 bin dolar ve ardından 1 milyon dolar ve 2 milyon dolarlık yeni teklifler takip etti.

Söz konusu etkinlikle yakından ilgilenen Sun, açık artırmayı daha da uzatacağa benziyor. Teklifleri değerlendiren Dorsey net bir karar verinceye kadar Ethereum Blockchain ağındaki açık arttırmanın sürmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu