binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDubai Kripto Paralar Üzerinde Çalışıyor

Dubai Kripto Paralar Üzerinde Çalışıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir çöl ülkesi olmasına rağmen topraklarının altından ve üstünden adeta zenginlik fışkıran Dubai yönetimi kripto paralar üzerinde de tam hakimiyet sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Dünyanın en büyük altın rezervlerine sahip olan ve petrol gelirleri ile de dikkat çeken ülkenin kripto paralara yönelik algısı da fazlası ile açık ve yüksek durumda.  Dubai yönetimi kripto paralar konusunda da olumlu adımlar atmaya ve bu adımlarını devam ettirmeyi sürdürürken kripto paranın ülkede ticari anlaşmalarda kullanılmasına adeta şimdilerde yeni zemin hazırlamayı sürdürüyor.

Dubai yönetimi BAE ile birlikte bu alanda blockchain ve Bitcoin ile ilgili adımları atmayı sürdürürken, yaşanan bu süreçte henüz daha ülkede tam anlamı ile kripto paralar kullanılıyor denilemez.

Yüklenici Firmalar Dahi Araştırıyor

Ülkede kargo firmalarının dahi blockchain teknolojisi üzerinde AR-GE çalışmaları sürüyor. Firmaların kripto paralara dair yatırımlar yaptığı bilinen ülkede gelecek yılların bölgede ”Bitcoin zengini” ülkeleri arasına girmesi durumu gündeme gelebilecek iken, bunun yanında ülke genelinde yaşayan işçilerin dahi kripto paralara ilgi duymaya başladığı bilinir hale gelmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail