fbpx
Haberler

Dubai, kripto paraların geleceği hakkında endişeli değil

Dubai'de kripto para zenginliği.

Dubai, dünyanın en zengin insanlarının bir bütün olarak bulunduğu çöl üzerine kurulu olan bir ülke. Dubai sadece bir ülke olmakla değil, aynı zamanda yeraltı zenginlikleri ile çok ünlü olan bir ülke. İnsanlarının arabaları, evlerinin duvarları ve çatılardaki yazılar bile altın olarak yazılmakta olan bir ülke. Taşı toprağı altın ve petrol sözünün gerçeğini yaşayan Dubai halkının %30’luk bir kısmı, çok zengin.

Geri kalanlar ise ülke şartlarına göre zengin olarak biliniyor, ancak ülkede fakirliğin olduğu ve bazı kişilerin çalışmak için ülkeye gittikleri biliniyor. Dubai’de kripto paralara yönelik olarak bir süre önce başlayan çalışmalar ülkedeki kripto para sahiplerinin sayısının büyük oranda artmasında faydalı oldu.

Ülkede, artık daha çok zengin kripto para birimi kullanabiliyor ve kripto paralara olan ilgi her yıl daha fazla artma eğilimi gösteriyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box