Haberler

Dubai, kripto paraların geleceği hakkında endişeli değil

Dubai'de kripto para zenginliği.

Dubai, dünyanın en zengin insanlarının bir bütün olarak bulunduğu çöl üzerine kurulu olan bir ülke. Dubai sadece bir ülke olmakla değil, aynı zamanda yeraltı zenginlikleri ile çok ünlü olan bir ülke. İnsanlarının arabaları, evlerinin duvarları ve çatılardaki yazılar bile altın olarak yazılmakta olan bir ülke. Taşı toprağı altın ve petrol sözünün gerçeğini yaşayan Dubai halkının %30’luk bir kısmı, çok zengin.

Geri kalanlar ise ülke şartlarına göre zengin olarak biliniyor, ancak ülkede fakirliğin olduğu ve bazı kişilerin çalışmak için ülkeye gittikleri biliniyor. Dubai’de kripto paralara yönelik olarak bir süre önce başlayan çalışmalar ülkedeki kripto para sahiplerinin sayısının büyük oranda artmasında faydalı oldu.

Ülkede, artık daha çok zengin kripto para birimi kullanabiliyor ve kripto paralara olan ilgi her yıl daha fazla artma eğilimi gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu