HaberlerKripto Para

Dubai Yönetimi Kripto Paraları Düzenlemek İstiyor

Dubai'de kripto para birimleri için düzenleme kapıda.

Dubai Finansal Hizmetler Kurumu, Dubai Uluslararası Finans Merkezi ile birlikte kripto para birimlerini düzenlemek için kolları sıvadı. 2021 yılı planları arasına kripto para birimlerinin düzenlenmesi konusunu da ekleyen Dubaili yetkililer, ilk etapta mevcut sorunları, olası güvenlik risklerini ve yapılması istenenler ve yapılması gerekenleri araştıracak.

Dubaili yetkililer ardından 2021 yılı planı doğrultusunda yeni adımlar atmaya devam edecekler ve bu süre içerisinde kripto paraların nasıl düzenlenecek olduğuna karar verecekler.

2021’de Tamamlanması Beklenmiyor

Kripto paraların düzenlenmesi ile ilgili işlemlerin 2021 yılı bitmeden önce tamamlanmayacak olduğu tahmin edilmekte. Ancak kripto para birimi düzenlemelerinin olası sorunlar çıkmazsa ve büyük özveri ile çalışılırsa 2021 sonuna yetişmesinin mümkün olabileceği öngörülmekte.

Şimdilik Türkiye’de ve birçok farklı ülkede kripto paralar düzenlenmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu