Haberler

Duncan Garner, Facebook’ta Kendisi Üzerinden Yapılan BTC Reklamlarına Tepki Gösterdi

Yeni Zelanda'da radyo programı sunucusu Duncan Garner kendisinden izinsiz olarak bazı sosyal medya paylaşımları yapıldığını açıkladı.

Nexo

Duncan Garner, kripto para reklamlarında ve açıklamalarında kendisine ait resimlerin kullanıldığını ancak kendisinin bu resimler ile hiçbir ilgisi ve bilgisinin olmadığını açıkladı. Kripto para birimi reklamlarında kendisinin resimlerinin kullanılarak çok büyük miktarlarda para kazanıldığı gibi iddiaların olduğunu ve kendisinin kripto para yatırımı olmadığını açıklayan Duncan Garner, bu konuda yasal sorunlar yaşamak istemediği için uyarmak zorunda kaldığını açıkladı. Binlerce dolarlık reklam çalışmalarında kendisinin izinsiz olarak ve bilgisi dahilinde olmayacak şekilde resimlerinin kullanılmasının kabul edilemez bir şey olduğunu açıklayan Duncan, bu konuda sosyal medya devi Facebook’un bu tür reklamlara ve sayfalara müdahale edilmesi gerektiğini açıkladı.

Yeni Zelanda ve diğer birçok ülkenin spam ve yalan içerikler ile mücadele etmeye devam ettiği ancak başarılı olamadıklarını belirten sunucu, kripto para birimleri ile ilgili hiçbir bilgisinin olmadığını, bu konuda kendisinin daha önce hiçbir şekilde kripto para sahibi olmadığını hatırlattı. Kripto para yatırımcıları ünlü isimlerin reklamları ile kandırılırken, dolandırıcılar bu tür yöntemlere çok fazla başvuruyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı