Kripto HaberleriHaberlerDünya Sağlık Örgütü (WHO) Hükümetleri Uyardı: Genel Kapatmaya Mecbur Kalabilirsiniz!

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Hükümetleri Uyardı: Genel Kapatmaya Mecbur Kalabilirsiniz!

Takip et

Washington’dan yapılan açıklamada ABD ekonomisinin ayakta kalması ve daha fazla güçlenmesi için corona virüsüne bağlı sokağa çıkma yasakları ve benzer kısıtlamalar büyük oranda kaldırıldı. ABD yönetiminin bu adımından sonra günde binlerce yeni vaka tespit edilirken, vaka sayısı 2.5 milyona ulaştı. Bilinmeyen vakalarla bu sayının çok daha fazla olduğundan söz edilirken Dünya Sağlık Örgütü (WHO) yönetiminden de bu konuda resmî bir uyarı geldi.

Örgüt, dünyada giderek artan ve daha da fazla rekorlar kırmaya başlayan corona virüsünün hükümetleri genel bir sokağa çıkma ve ülkeyi kapatmaya sürükleyebileceğini, bugün önlemlerin alınmaya devam edilmesi gerektiğini açıkladı.

Böylesi bir durumda ekonominin büyük oranda zarar görebileceğine değinen uzmanlar ise bazı ülkelerin artık dayanacak gücünün kalmadığına değiniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları