Kripto HaberleriEthereumDünyaca Ünlü Kripto Para Fonu Yöneticisinden Ethereum İtirafı!

Dünyaca Ünlü Kripto Para Fonu Yöneticisinden Ethereum İtirafı!

Takip et

Dünyanın en ünlü kripto para fonlarından olan Three Arrows Capital’in kurucu ortaklarından Su Zhu, kesinlikle kripto para sektörünün de en ünlü isimlerinden birisi.

Singapur merkezli kripto para fonunu kurucu ortağı kısa süre önce yaptığı açıklamalar ile milyarlarca dolar kazandığı Ethereum’a ihanet etmekle suçlanmıştı.

Zhu’nun Ethereum’u artık “terk ettiğini” belirtmesi ve işlem ücretlerinin Ethereum’un amacının dışına çıktığını belirtmesi, tepki çekmişti.

Zhu, Ethereum’u Kötülemede İnatçı

Zhu daha sonra bu açıklamalarının tersi yönde açıklamalarda bulunmasa da kendisinin Ethereum “öfkesi” devam ediyor gibi gözüküyor.

Zhu, kripto para sektörünün ünlü isimlerinden olan Hasu ile gerçekleştirdiği podcast tabanlı röportajında önemli açıklamalarda bulundu.

Uncommon Core isimli yayında konuşan Zhu, diğer kripto para birimlerinin Ethereum’u geçmesinin artık daha büyük bir olasılık olduğunu ifade etti.

Zhu, Ethereum’un aslında son yıllarda tam da kendisine zarar verecek özellik ve yöntem ile ilerlediğini ve BTC’nin popülerlik olarak önüne geçtiğini belirtti.

Zhu’ya göre diğer ağlar da şu an aynı bir zamanlar ETH’nin BTC’nin önüne geçmesi gibi ETH’nin önüne geçebilecek.

Bunun sebebi de bir noktadan sonra diğer ağların daha ileriye odaklı olması.

Zhu, Ethereum ağında şu an kullanıcıların zarar gördüğünü ve ölçeklenebilirlik konusundaki yol haritasının hala hayata geçirilmediğini vurguladı.

Three Arrows CEO’su bu sebeple Ethereum’un BTC ile rekabet ettiği gibi diğer altcoinlerin de ölçeklenebilirlik sayesinde ETH ile rekabet edeceğini ifade etti.

Zhu, Ethereum’un uzun vadede güç kaybetmesini bekliyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları