EthereumHaberler

Dünyanın En Büyük Ethereum Madenciliği Havuzu Çin’deki Hizmetlerini Durdurdu!

Çin'in baskı politikasının sonuçları ortaya çıkmaya başladı.

Çin’in yeni baskı politikası sonrası ilk kapanmalar gelmeye başladı. Yaptırımlarla karşı karşıya kalmamak için açıklanan düzenlemelere uymak zorunda olan şirketler bir karar verme aşamasında.

Dünyanın en büyük Ethereum madenciliği havuzu olan Spark Pool’da son yasaklardan etkilenmemek için bazı tedbirler aldığını duyurdu.

Şirketin internet sitesinden yapılan duyuruda, Çin’deki madencilik havuzu hizmetlerinin tamamen kapatılacağı ifade edildi.

Duyuruda şu ifadeler kullanıldı.

“Sevgili Spark Pool Kullanıcıları,

Çin’in en son düzenleyici politikalarına uymak için Xinghou madencilik havuzu, Çin anakarası üzerindeki kullanıcılara madencilik havuzu hizmeti sağlamamaya karar verdi.

Çin’deki hizmetlere özel kapatma planı yakında duyurulacak.

Ülkedeki düzenleyici önlemlere karşı aktif şekilde işbirliği yapacağız.”

Spark Pool’un ardından, en büyük grafik kartı madenciliği makine yönetim yazılımı şirketi NBMINER’da Çin anakarasındaki kullanıcılara teknik destek hizmetleri sağlamayacağını duyurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
alim

Harika haber , Çin’den dünyaca kurtuluyoruz inşallah


Başa dön tuşu