Kripto HaberleriBitcoinDünya'nın En Büyük Hedge Fonu'nun Kurucusu Uzun Vadeli Bitcoin Yatırımı Düşünüyor!

Dünya’nın En Büyük Hedge Fonu’nun Kurucusu Uzun Vadeli Bitcoin Yatırımı Düşünüyor!

Takip et

Eski bir Bitcoin eleştirmeni olan Ray Dalio yatırımcılara gönderdiği bugünkü mektubunda Bitcoin’in geleceğine ilişkin önemli notlar aktardı.

Amerikalı milyarder Dalio, aynı zamanda Bridgewater Associates fonunun da baş yatırım sorumlusu. Dalio bugünkü mektubunda Bridgewater Associates LLC. bilançosuna Bitcoin eklemeyi düşündüğünü de aktardı.

Mektupta dolarda yaşanacak devalüasyonla başa çıkmak ve kayıpları en aza indirmek için Bitcoin ile ilgilendiklerini aktaran Dalio, Bitcoin’in uzun vadeli potansiyelinin yüksek olduğunu ve artık spekülatif bir para birimi olmadığını düşündüğünü söyledi.

Önceki yorumlarında Bitcoin’in aşırı volatil olmasından dolayı böyle bir yatırımı kabul etmeyeceğini açıklayan milyarderin fikirleri değişmişe benziyor.

“Bitcoin, uzun vadeli bir seçenek gibi görünüyor ve içine % 80’ini kaybetmeyi umursamadığım bir miktar para koyabilirim.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları